Tytuł Ogłoszenia:

Drzwiczki kominkowe na wymiar

Dodano: 2018-06-25 16:31:28

Kontakt:

Piotr Mielańczuk

737 580 037

http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Stojąca na wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w produkcji , a także sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, aby każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. W związku z tym drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta.

W swojej ofercie ma aktualnie trzy modele, które mogą zostać dopasowane do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki można zamontować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i nowo budowanych kominkach. Firma bazuje na materiałach doskonałej jakości. Jej siłą jest też mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który bardzo dobrze zna się na powierzonej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk kładziony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc świetnie, że często to od nich uzależniony jest efekt końcowy. Wszystkie wyroby mają aż pięcioletnią gwarancję. Firma troszczy się o stuprocentowe zadowolenie swoich klientów. Z tego powodu proponuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę atrakcyjną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Piotr Mielańczuk

  Główne zdjecie: