Tytuł Ogłoszenia:

Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe

Dodano: 2018-09-28 14:34:49

Kontakt:

Ignif

737 580 037

http://kom-in.pl/

Kom-in.pl to firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe i kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych lub drzwiczek do kominka też nie muszą się martwić. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów do kominka od firmy Kom-in.pl mogą liczyć także na kompletny serwis pogwarancyjny elementów, które się zużyły bądź są zepsute.

W firmie kładzie się nacisk na najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Trzeba wyraźnie podkreślić, że nie powstają one taśmowo. Firma może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz bardzo dużym gronem naprawdę zadowolonych klientów.

Tym, co odróżnia ją od innych firm mających w swojej ofercie paleniska i akcesoria kominkowe jest w stu procentach indywidualne podejście do klientów. Firma podejmuje się też stworzenia kominka na podstawie zdjęcia dostarczonego przez klienta i jego indywidualnego projektu. Daje swoim klientom też możliwość wydłużenia gwarancji. Kom-in.pl to idealny wybór dla wszystkich poszukujących kominka , który idealnie wpisze się w indywidualne wymagania.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/

Ignif

  Główne zdjecie: