Tytuł Ogłoszenia:

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Dodano: 2019-05-14 16:29:20

Kontakt:

Manufaktura kominków

731 199 674

http://manufaktura-kominkow.pl/

"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy chcą mieć własny kominek. Salon wyróżnia się niezwykle szeroką ofertą , a także obsługą na rewelacyjnym poziomie. Oferuje kominki cenionej przez klientów fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma również duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a nawet kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można {również|także|też] brykiet, drewno kominkowe oraz wiele przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden zlokalizowany jest w Koszalinie, drugi właśnie powstaje w Redzie. W konsekwencji z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty premium w naprawdę przystępnej cenie. Jest to z całą pewnością bardzo duży plus tego miejsca, który sprawia, że osoby decydujące się na kominek wybierają właśnie ten sklep. Na podkreślenie zasługuje także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków zawsze pomoże w wyborze najlepszego kominka.

Planujesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to , z którego będzie naprawdę zadowolony.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków

  Główne zdjecie: