Tytuł Ogłoszenia:

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Dodano: 2019-06-06 13:41:24

Kontakt:

Manufaktura kominków

731 199 674

http://manufaktura-kominkow.pl/

"Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon wyróżnia się bogatą ofertą , a także obsługą na bardzo wysokim poziomie. Proponuje kominki znanej i cenionej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada także duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można też brykiet, drewno kominkowe , a także wiele przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden znajduje się w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. W efekcie z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać o wiele więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty premium w naprawdę korzystnej cenie. Jest to z całą pewnością bardzo duży plus tego miejsca, który sprawia, że ludzie tak chętnie kupują kominki w tym sklepie. Podkreślić trzeba również to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków troszczy się o swoich klientów.

Chcesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to najlepsze, co możesz wybrać.
-----
"

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków

  Główne zdjecie: