Tytuł Ogłoszenia:

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Dodano: 2019-06-29 23:17:17

Kontakt:

Manufaktura kominków

731 199 674

http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to niezwykłe miejsce dla wszystkich, którzy chcą mieć własny kominek. Salon charakteryzuje się bogatą ofertą , a także obsługą na bardzo wysokim poziomie. Oferuje kominki znanej i cenionej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada również duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można również brykiet, drewno kominkowe , a także wiele przydatnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden znajduje się w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. Na skutek tego z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać znacznie więcej osób.

Manufaktura oferuje produkty najwyższej jakości w naprawdę atrakcyjnej cenie. Jest to bez wątpienia wielki plus tego miejsca, który sprawia, że osoby decydujące się na kominek wybierają właśnie ten sklep. Podkreślić trzeba również to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków to doskonale przygotowany do swojej pracy personel.

Chcesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to wybór, którego nie pożałujesz nigdy.
-----

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków

  Główne zdjecie: