Tytuł Ogłoszenia:

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Dodano: 2019-08-02 01:59:33

Kontakt:

Manufaktura kominków

731 199 674

http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna myślą o kominku. Salon wyróżnia się bardzo bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na najwyższym poziomie. Sprzedaje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie ma również duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach znaleźć można także brykiet, drewno kominkowe , a także szereg niezbędnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden, a już dwa salony. Jeden znajduje się w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. Dzięki temu z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać o wiele więcej osób.

Manufaktura oferuje produkty najwyższej jakości w naprawdę przystępnej cenie. Jest to bez wątpienia ogromny plus tego miejsca, który sprawia, że ludzie tak chętnie kupują kominki w tym sklepie. Na podkreślenie zasługuje także to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków to doskonale przygotowany do swojej pracy personel.

Chcesz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie czekaj. Manufaktura Kominków to bardzo dobry wybór.
-----

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków

  Główne zdjecie: