Tytuł Ogłoszenia:

Manufaktura kominków - kominek dla Ciebie

Dodano: 2019-09-04 17:12:56

Kontakt:

Manufaktura kominków

731 199 674

http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków
-----
Manufaktura Kominków to wyjątkowe miejsce dla wszystkich, którzy od dawna marzą o własnym kominku. Salon charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą i jednocześnie obsługą na świetnym poziomie. Oferuje kominki renomowanej fińskiej marki Jotul. W swojej ofercie posiada także duńskie wkłady kominkowe oraz piece marki Scan, wkłady kominkowe firmy Atra, urządzenia grzewcze IGNIF, a także kotły i piece na pellet marki RED oraz MCZ. W salonach dostać można również brykiet, drewno kominkowe , a także mnóstwo potrzebnych akcesoriów.

Manufaktura Kominków to nie jeden jak dotychczas, a dwa salony. Jeden zlokalizowany jest w Koszalinie, drugi właśnie rodzi się w Redzie. Na skutek tego z oferty Manufaktury Kominków będzie mogło skorzystać jeszcze więcej osób.

Manufaktura ma w swojej ofercie produkty najwyższej jakości w naprawdę korzystnej cenie. Jest to bez wątpienia ogromny plus tego miejsca, który przyczynia się do dużego zainteresowania ofertą. Podkreślić trzeba również to, że obsługa w salonie Manufaktura Kominków chętnie pomaga klientom.

Zamierzasz kupić dopracowany w najmniejszych szczegółach kominek? Nie zwlekaj. Manufaktura Kominków to doskonały wybór.
-----

Kontakt:

Dział sprzedaży
tel.: 731 199 674
e-mail: kontakt@manufaktura-kominkow.pl
http://manufaktura-kominkow.pl/

Manufaktura kominków

  Główne zdjecie: